Bieg dla Blanki
Więcej >>>
Octoberforestrun Jarocin 2022
Więcej >>>
Bieg poświęcony Powstańcom Wielkopolskim
Więcej >>>
Darmowy trening survivalowy w Jarocinie

Profesjonalny trening survivalowy

Dnia 20.08.2016r. tak jak obiecaliśmy, przeprowadziliśmy trening survivalowy. Było dużo błota, wody, górki, mokradła. Cała trasa była urozmaicona tak aby wycisnąć siódme poty.

Trening ten przygotowuje Nas do biegania po trudnym terenie, sprawia że jesteśmy odporni na niekorzystne warunki pogodowe i nie boimy się wyzwań.

Po takim treningu jedno jest pewne, Biegacze z Jarocina gdy zobaczą na zawodach górkę to nie zastanawiają się czy w ogóle wbiegną  tylko jak szybko to zrobią!

Pamiętaj, Nasze treningi są całkowicie darmowe i przeznaczone dla początkujących jak i dla tych bardziej zaawansowanych, zawsze poświęcamy więcej uwagi kolegom/koleżankom którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem. Zbiórka przy netto w Jarocinie następnie wyjazd.

Zachęcamy do obserwowania nas na Facebooku, Instagramie, Twitterze, oraz YouTube. Gdzie zamieszczone są informacje o kolejnych treningach.

Zapraszamy do obejrzenia tego co tam się działo w pigułce!

Jeżeli podobał Ci się filmik i chcesz zobaczyć więcej  daj łapkę w górę oraz subskrybuj nasz kanał YouTube.

 

KOLEJNY TRENING
OGÓLNOROZWOJOWY 
BIEGOWY I KIJKI
ZAPRASZAMY
Wspierają nas
Miejsce reklamowe
Miejsce reklamowe

Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/users/biegaczejarocin/public_html/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218